Hakkımızda

19 Mayıs 2004 tarihinden beri Ankara’da Genel Merkez‘e bağlı olarak Bodrum’da faaliyetlerine devam eden Cumhuriyet Kadınları Derneği Bodrum Şubesi Örün (Web) Sitesine hoş geldiniz.

Derneğimizin amacı; tüzüğümüzde belirtildiği üzere, Ulusal Kurtuluş Savaşı ve Cumhuriyet Devrimleri ile kazanılmış olan ekonomik ve siyasal bağımsızlığın, özgürlük, demokrasi ve aydınlanmanın korunması, savunulması, ülke ve halk yararına geliştirilmesi için çalışmaktır. Faaliyetlerimizde kadınlarımıza öncelik veriyoruz. Söz konusu faaliyetlerimizi sondan başa doğru olarak aşağıda bulabilirsiniz. Bir sonraki faaliyetimize katılmak isterseniz, sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız. Planlı faaliyetlerimizi takip etmek için lütfen Etkinlikler sayfamıza bir göz atınız.

Cumhuriyet Kadınları Derneği Bodrum Şubesi olarak amacımız, Dernek tüzüğümüzde de belirtildiği üzere, Ulusal Kurtuluş Savaşı ve Cumhuriyet Devrimleri ile kazanılmış olan ekonomik ve siyasal bağımsızlığın, özgürlük, demokrasi ve aydınlanmanın korunması, savunulması, ülke ve halk yararına geliştirilmesi için çalışmaktır. Bu amaç doğrultusunda etkinlikler, Yönetim Kurulu Kararları ile üyelerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Derneğimize bizzat ulaşmak isterseniz, bizi her gün 10:00 – 18:00 saatleri arasında iletişim sayfamızda sunulan adresimizde bulabilirsiniz. Ayrıca bize iletişim formumuz, eposta adresimiz, telefonumuz ya da Facebook grup sayfamız üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Derneğimize üye olmak isterseniz, iki vesikalık fotoğrafınız ve nüfus cüzdanınızın aslı ile birlikte başvuru formumuzu doldurmak üzere sizi derneğimize bekliyoruz.